Aurela Gaçe nënë sërish: Vjen në jetë vajza e dytë!

Aurela Gaçe është bërë nënë për të dytën herë, dhe sërish seksi i fëmijës është femër. Mediat rozë raportojnë se ditën e sotme këngëtarja ka lindur por ende nuk dihet emri që ajo dhe Skerdi kanë vendosur për vogëlushen. Pas Grace, Aurela ka sjellë në jetë sërish një vajzë, duke rritur mazhorancën e femrave në familje.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *