Bella Hadid, siç nuk e keni parë kurrë!

Pas sfilatës së “Victoria’s Secret” ku ajo shkëlqeu, modelja bukuroshe Bella Hadid ka pozuar për kopertinën e revistës “Paper”. 20-vjeçarja ka pozuar duke ekspozuar shumë nga trupi i saj. Ajo që bie në sy është stili i saj ekstravagant dhe ngjyrat e theksuara. Kujtojmë që në këtë revistë pozoi Kim Kardashian me të famshmen foto nudo që shpërtheu rrjetin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *