Mel Gibsonit ia rruajnë mjekrën në studion e Jimmy Kimmel!

Mel Gibson, pavarësisht moshës së tij 61 vjeçare, ka ndjekur trendin e fundit duke mbajtur mjekër. I ftuar në emisionin e Jimmy Kimmel, ylli hollivudian ka surprizuar publikun kur ka lejuar një fans që t’i rruajë mjekren në transmetim live. Aktori amerikan, i njohur për rolin në filmin “Braveheart”, brohoritej nga publiku gjatë kohës që fansi po i hiqte mjekrën e tij. Ai madje shkëmbeu dhe disa fjalë me fansin e tij, të cilit i kishte rruajtur kokën disa minuta më parë në emision dhe më pas iu kthye intervistës për promovimin e filmit të tij të ri, tanimë pa mjekër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *