E pabesueshme, ngrin poeti i madh Lasgush Poradeci

I ftohti dhe moti i acartë në vendin tonë përveç anës negative që nuk janë kushtet e papërshtatshme për shqiptarët, ka dhuruar një pamje mjaft të bukur, të peisazhit të vendit tonë.

Një galeri fotosh të shkrepura në qytetin e bukur të Pogradecit, ku duket se akulli ka dhuruar spektakël. Në një nga fotot shihet dhe busti i poetit të madh, Lasgush Poradeci i ngrirë!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *