Pas lirimit, reagon Ramush Haradinaj

Gjykata francceze vendosi lirimin me kusht të  liderit të AAK-së Ramush Haradinaj. Por vetëm pak minuta më parë, vetë Haradinaj ka falënderuar përmes një statusi në Facebook të gjithë shqiptarët që i ofruan mbështetje në këto tetë ditë të vëshira.

Statusi i Ramush Haradinaj:

“Të nderuar qytetarë,

Gjithë këto ditë dhe nga të gjitha anët e Globit, me zërin dhe me dinjitetin tuaj, më keni bërë të ndihem krenar! Më keni bindur se kurrë nuk është boll të punosh për vendin tënd! Juaji Ramush Haradinaj.”

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *