Almeda Abazi ndan datën e dasmës

Dy gëzime në një ditë. Kështu do të jetë data 13 Shkurt për miss-in shqiptar, Almeda Abazi. Ajo dhe i fejuari i saj turk Tolgahan Saysman kanë menduar që që në ditëlindjen e 25-të të Almedës të celebrojnë dashurinë e tyre në martesë. Datën e kanë zbuluar mediat turke, duke qenë se bukuroshja shqiptare prej vitesh jeton dhe punon në Turqi. Së bashku me aktorin Tolgahan ata bëjnë  një prej çifteve më simpatikë të Turqisë. Përsa i përket dasmës së dy të rinjve nuk dihet nëse do ketë motive shqiptare,apo turke, apo nëse çifti kanë menduar një ceremoni modern. Por me siguri dimë të themi që Almeda do të shkëlqejë e veshur me fustanin e bardhë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *