Ja kush ia zbukuron realitetit Gaz Pajës

Aktori i humorit, Gazmend Paja është një ndër personazhet më të dashur për publikun. Kjo edhe për faktin se ka batuta origjinale dhe aktuale. Nëpërmjet një fotografie, Gaz Paja ka lënë të kuptohet se do të jetë i ftuar në emisionin e Adi Krastës. Në dhomën e grimit ai duket nën shoqërinë e shumë vajzave të bukura.

“Këto janë gocat që zbukurojnë realitetin, Adi Krasta”, ka shkruar me humor Gazi. Por a është ndonjëra prej tyre që i zbukuron realitetin në jetën e tij Gazit? Mbetet për tu parë!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *