Ish-kryeministri Nano, klient në restorantin e Renato Mekollit!

Restoranti më i ri në Tiranë quhet “Umami” dhe është hapur pak ditë më parë nga kuzhinieri tashmë i njohur Renato Mekolli. Veç shumë yjeve të muzikës dhe aktrimit që kanë shkuar për të vizituar lokalin e Renatos, sot ai ka pasur edhe një klient jo të zakontë. Bëhet fjalë për ish-kryeministrin socialist Fatos Nano. Vetë Renato ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet krah ish-kryeministrit Nano i cili duket se e ka shijuar ushqimin pasi është shumë i qeshur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *