Brenda shtëpisë së Jennifer Lopez

Jenny from the block, tani ka mundësi të blejë të gjithë bllokun. Shtëpia e Jennifer Lopez në Bel Air ka kushtuar 68 milion dollarë. Një shtëpi super luksoze e gjitha me dru, me pesë dhoma gjumi, 13 tualete, një dhomë masazhi, një club poshtë shtëpisë, tre zyra, 10 vënde zjarri dhe disa dhoma miqsh. Shtëpia është ndërtuar në vitin 1940 duke përdorur dru nga Missisipi dhe Luiziana.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *