15 fotografitë e dashurisë së Barack dhe Michelle Obama që do t’ju bëjnë të ndiheni të dobët!

Nëse nuk e dinit, Michelle Obama festoi ditëlindjen e saj të 53-të. Ajo ka qënë gruaja e parë e mrekullueshme, dhe lënia e Shtëpisë së Bardhë në vetëm dy ditë nuk është pritur mirë nga të gjithë.

Shikoni këto foto të saj dhe presidentit gjatë viteve, dhe çfarë kemi gjetur është absolutisht një histori dashurie e adhurueshme. Puthje të vjedhura, përqafime të ngrohta dhe fytyra të qeshura janë sjellje e përditshme për këtë çift energjik. Dyshja kanë qenë miq të mirë që nga data e parë e filmit “Southside of Chicago” në vitin 1989, dhe nuk u frikësuan se bota e dinte.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *