Albana Osmani rrëfen “shenjën e çuditshme” në trupin e saj

Albana Osmani ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet e veshur sportive dhe me pjesën e barkut të zbuluar. Pikërisht aty dallohet diçka e çuditshme. Por Albana për të mos u dhënë dorë mediave rozë për aludime apo thashetheme ka sqaruar paraprakisht se çfarë është ajo shenjë. “Lulja e diellit te stomaku është nishan. P.S. Shyqyr që s’më doli në ballë”. Shkruan plot humor prezantuesja e njohur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *