Ja çfarë mendon Alban Skënderaj për kryeministrin

Pas rikthimit në “E Diell”, moderator Adi Krasta ka ftuar në emisionin e tij një gamë të gjërë artistësh, nga më të preferuarit për publikun.

Këtë të diel ishte i ftuar këngëtari shumë i preferuar dhe i dashur nga publiku, Alban Skënderaj. I pyetur nga Krasta nëse do të zgjidhte: “Me Ramën apo pa Ramën”, ai është përgjigjur: “Nëse ka ndodnjë burrë më të mirë se Rama, pa Ramën. Nëse s’ka, me Ramën.”

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *