Samanta Karavella ndër vite

Këngëtarja Samanta Karabella është bërë e njohur për publikun në spektaklin “Ethet e së premtes”. Atëherë ajo ishte shumë e vogël, por talenti i saj ishte i dukshëm.

Që pas pjesëmarrjes në këtë spektakël, Samanta filloi të angazhohej më tepër në muzikë. Deri tani ajo shënon pjesëmarrje në festivale të ndryshme, realizime këngësh solo dhe bashkëpunime, si edhe e angazhuar në projektet e saj.

Ne ju sjellim 20 fotografi të Samantës, dikur dhe tani. Ajo që vihet re është se, pavarësisht rritjes, tiparet e saj nuk kanë ndryshuar, dhe ajo njihet lehtësisht në fotografitë e hershme.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *