Jennifer Lopez, një divë me të bardha

 

Nuk ndodh që Jennifer Lopez të dalë në publik dhe të mos lërë pa fjalë me dukjen e saj. Këngëtarja ka marrë pjesë mbrëmë në prezantimin e koleksionit të këpucëve në bashkëpunim me Giuseppe Zanotti dhe dukej e mrekullueshme. E veshur tërësisht me të bardha, Jenny from the block ishte një perëndeshë e bukurisë. Me  një grim aspak të rënduar dhe flokët e kapura bisht, 47-vjeçarja plotësonte look-un perfekt për të shkëlqyer edhe kësaj here.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *