E frikshme, shikoni si i ka bërë thonjtë Kim Kardashian

Ajo është një femër e cila do të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes, dhe për të qenë e tillë, vjen gjithmonë me diçka të re. Bëhet fjalë për Kim Kardashian, e cila ka postuar së fundmi foto në rrjetet sociale ku tregon modelin e ri të thonjve të saj.

Ajo ka vendosur nga një piersing në secilin prej thonjve, duke ardhur me një ide komplet origjinale. Edhe pse jo shumë komode!  Është e pamundur që kjo vajzë të jetë larg vëmendjes.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *