“E bukura dhe Bisha”, premierë në mars

Që kur u përfol se do të realizohej filmi “E bukura dhe Bisha”, është komentuar çdo gjë, që nga muzika, aktorët dhe kur do të transmetohej.

Lajmi i mirë është dhënë nëpërmjet trailerit të publikuar, ndërsa premiera do të shfaqet në mars të këtij viti.

“E bukura dhe Bisha është një prodhim i “Disney”, me regji të Bill Condon, padyshim me një skuadër aktorësh, që do të përsërisin historinë e filmit vizatomor (dhe historinë e librit gjithashtu).

Aktorja Emma Watson do të jetë në rolin e Belle-s, ndërsa Dan Stevens do të jetë “Bisha”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *