Dhimbja e ndarjes shkatërron këngëtaren e famshme

Vetëm pak ditë pasi ajo tha e lumtur se kur të martohet me partnerin e saj, me shumë dëshirë do të mbajë mbiemrin e tij, Kylie Minogue këto ditë është shumë larg asaj lumturie. Vetëm pak ditë më parë ajo u nda nga partneri Joshua Sasse, me të cilin ishte që prej verës së vitit 2015. Shkaku i ndarjes ka qenë xhelozia e këngëtares Minogue, pasi Joshua kohët e fundit ka treguar një afrimitet të tepërt me aktoren spanjolle Marta Milans. Pas debateve të shumta mes çiftit, ka qenë vetë Kylie ajo që marrë vendimin për t’i dhënë fund marrëdhënies. Ndërkohë në një foto të shkrepur nga paparacët, 48-vjeçarja dukej shum larg figurës së saj rrëzëllitëse. E rraskapitur dhe e shkatërruar është shumë e vështirë ta njohësh Minogue në këtë foto.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *