Zgjedhja origjinale e Alviero Martini 1A CLASSE për Shën Valentin!

Alviero Martini 1A CLASSE ka sjellë një gjetje tejet origjinale për të gëzuar të dashuruarit në ditën e Shën Valentinit. Përmes kësaj video të publikuar në kanalin zyrtar të kompanisë, një nga më prestigjozet në Itali, që prej gjashtë vitesh gjendet në Tiranë, me disa dyqane të sukseshme ka propozuar këtë mënyrë dhurate.

Pikerisht duke dedikuar një mesazh dashurie, i cili në bazë të pëlqimeve do të përzgjidhet dhe do të fitojë një Gift Card me vlerën 100 euro.

Gara sapo ka nisur. Shikoni videon dhe komentoni në profilet zyrtare shqiptare të brandit të njohur për t’u bërë fitues të një dhuratë unike, që do t’ua bëjë edhe më të veccantë këtë Shën Valentin!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *