Puiforcat, arti i shndërrimit të të zakonshmes në luks

Modifikim i objekteve të jetës së përditshme në linja estetike luksoze, që shprehin shpritin pararojë të botës moderne, këto janë temat dhe sfidat e Hélène Dubrule, drejtoresha e përgjithshme e Puiforcat.

Objektivi i kësaj shtëpie arkitekture është që të arrihet e jashtëzakonshmja, e zakonshmja të bëhet e çmuar nëpërmjet stilit dhe materialeve. Puiforcat që po eksploron artin e të jetuarit në shtëpi, aventurohet me një linjë të re, “zyrë arkitektësh”, një koleksion mëse funksional dhe elegant njëkohësisht.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *