Si të kombinoni jeshilen e ullirit këtë pranverë

Një nuancë energjike që të fton të kesh humor të mirë dhe alegri, shumë e pranishme në tendencat për sezonin e bukur.

Proverbi thotë: “Kush vishet me të gjelbër, i beson bukurisë së saj”, duket se kjo ngjyrë është e vështirë për t’u veshur dhe i përshtatet vetëm kujt beson te vetja. Në të vërtet stilistët e kanë propozuar në shumë versione në koleksionet e tyre të pranverë-verë dhe secila mund të gjejë nuancën dhe stilin që ndjen më afër vetes.

Por në modë, ashtu si dhe në dashuri gjithçka është e mundur. E gjelbra është ngjyra e natyrës, simboli i rilindjes, i pranverës dhe i shpresës. Këtë pranverë dominuese është jeshilja e ullirit, gjeni në galerinë tonë të fotove si të kombinoni këtë ngjyrë tërheqëse.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *