Pardesy, pulovra, këmisha… veshjet që lajmërojnë pranverën

Dimri shpesh herë e bllokon alternativën tonë në të veshur. Mbështillemi, fshihemi, vishemi vetëm me ngjyra të errëta. Përfuundimi, veshjet tona uniformizohen dheu mungon shumë dinamizmi. Megjithatë, këtë vit në garderobën tonë, pranvera vendosi të fusë hundën pak më herët. Për lumturi të ngjyrave, të motiveve floreale dhe pë të hequr depresionin stinor. Humor dhe një dozë vitaminoze e papritur, që do t’i japin gjallëri stilit tonë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *