Brenda shtëpisë së Mel B

Ajo është një ndër pjestaret e ish-grupit Spice Girls. Mel B para pak ditësh u divorcua nga bashkëshorti i saj për shkak të keqtrajtimit që ai i bëntë këngëtares. Mel B ka kërkuar kujdestarinë e fëmijëve ndërsa Stephen Belafonte tashmë është larguar nga shtëpia. Këngëtarja e famshme mesa duket kërkon të bëjë një kthesë në jetën e saj duke filluar që nga shitja e shtëpisë luksoze, në të cilën ka jetuar me Stephen ku mesa duket nuk ka kujtime të bukura. Për shkak të skandalit në familjen e tyre, çmimi i shtëpisë ka rënë ndjeshëm. Shtëpia e cila ndodhet në kodrat e Hollywood është tejet luksoze me një hapësirë gjigande dhe pamje të mrekullueshme. Le të bëjmë një xhiro në ambientet e brendshme të banesës së Mel B.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *