Shiseido prezanton linjën më të re të kremrave

Linja e produkteve kozmetike Shiseido, e cila tashmë prej shtatë vitesh operon në Shqipëri, ka prezantuar ditën e djeshme linjën më të re të kremrave nga Bio- Performance LiftDynamic. Në një prej ambienteve më IN në Tiranë, u mblodhën me dhjetra femra të njohura të botës së modës, e shoëbizit shqiptar, për t’u njohur nga afër me ketë linjë luksoze kremi. Nën slloganin “Imagjino një botë pa gravitet”, përfaqësuesja e Shiseido, Bujana Luka njohu të pranishmet në event me të gjitha benefitet që i jep ky krem lëkurës së fytyrës.

Bio-Performance LiftDynamic, për të patur një lëkurë të re, të freskët, elastike dhe për të reduktuar rrudhat, në formën më natyrale të mundshme është gjithçka i duhet një femre.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *