KreuFashion

Nuse me flokë të shkurtra, pse jo?! Ja disa modele!

Cilat janë modelet më të bukura të krehjeve dhe stilimeve për nuset me flokë të shkurtra? Ato që do ju nxjerrin në pah ëmbëlsinë e fytyrës suaj, shoqëruar me aksesorë magjepsës. Modelet për flokë të shkurtra janë romantike dhe elegante, sidomos nëse vendosni bukur në kokë një rreth, vello apo aksesorë të ndryshëm me lule. Më poshtë do të gjeni modelin e ëndrrave i cili ju përshtatet më shumë për flokë të drejtë, me onde dhe kaçurrela.

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF