10 paraqitjet ‘all-in-white’ që iu duhen këtë verë

Një ndër gjërat më të gëzueshme, që sjell stina e verës, është largimi i rrobave të errëta nga përditshmëria. Më shumë se sa një zgjedhje për disa, për një pjesë tjetër është zgjidhje. Për aq kohë sa ngjyrat e hapura nuk e përthithin aq shumë nxehtësinë, jemi të detyruar t’ju mbijetojmë kështu temperaturave ekstreme. Shumica i gëzohet këtij lloj ndryshimi në garderobë, pasi variacioni i koloreve të çelta, shkon për shtat me atmosferën e gjallëruar të këtij sezoni. Shumë në modë janë veshjet një-pjesëshe, së fundmi, ose ato që ndryshe quhen “one-piece”. Pantallonat e bashkuara me pjesën e sipërme të veshjes, janë trendi më i ri, që domosdoshmërisht do të dominojë këtë verë. Këtë herë, ne ju propozojmë diçka shumë më specifike, lidhur me modelet e lartpërmendura. Në galeri do të gjeni 10 veshje të tilla, ku dominuese është vetëm një ngjyrë (mbretëresha e ditëve të nxehta): pikërisht e bardha! Bëni blerje të zgjuara këtë vit, për të pasuruar garderobën me thjeshtësi dhe stil.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *