Koka krevati për t’i dhënë karakter dhomës

E keni shumë gabim nëse i lini pas dore. Kokat e krevatit veshin dhe i japin karakter dhomës. Për më tepër ato mund edhe të përdoren për të vendosur llampë për të lexuar, ose të mbani pranë një objekt që ju duhet. Romantike ose bohem, moderne apo të sajuara vetë, zbuloni në galerinë e fotove disa koka kreveti shumë origjinale për të dekoruar dhomën tuaj.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *