Nxirrni në pah flokët tuaj… me një baluke!

Si do të jenë tendencat e balukes për këtë verë? Do t’i japin hijeshi flokut të gjatë, një formë më të theksuar flokut të mesëm dhe do të jetë mahnitëse në flokët e shkurtër. Modeli i flokëve  me baluke do ju shtojë volumin dhe do të krijojë një kontrast me pamjen tuaj të mëparshme. Një baluke e plotë dhe e gjatë do të ishte ideale për këtë verë, por edhe një e shkurtër mbi vetulla ose e shkallëzuar anash do i shtojë stilin pamjes suaj.

Pse të mos ndryshoni pamje edhe ju këtë verë? Shfletoni galerinë dhe zgjidhni atë që bën për ju!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *