Edhe Klaudia Pepa e paska këtë ves?

Balerina Klaudia Pepa, prej disa muajsh po shijon suksesin në Itali. Duket se pjesëmarrja në talent show-n Amici i hapi asaj dyert e suksesit në shtetin fqinj. Pas hapjes së shkollës së saj të baletit, ‘Klaudia Dance Academy’ balerina jonë është bërë edhe imazh i mjaft firmave të njohura të veshjeve në Itali. Asaj i pëlqen të shfaqet gjithmonë ndryshe, bukur dhe me stil.

Sot, Klaudia ka qenë duke realizuar foto për një firmë çantash. Ajo ka pozuar në timonin e një makine vintage në Siçili. Për herë të parë vëmë re një detaj në foton e saj, ajo mban një cigare në dorë. ‘Ju betohem se është vetëm për foton’, shkuan Pepa në postim.

Urojmë që të jetë vërtetë kështu për balerinën tonë bukuroshe!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *