Kush e injoroi publikisht Trump-in në mënyrë epike?

Presidenti Trump dhe zonja e parë Melania Trump ishte i pranishëm sot në një vizitë shtetërore në Poloni. Ata ndoqën një ceremoni së bashku me presidentin polak Andrzej Duda dhe bashkëshorten e tij Agata Kornhauser-Duda.

Zakonisht, kur liderët e vendeve të ndryshme dalin në publik tabloja është e njëjtë. Gjithsekush shtrëngon duart dhe buzëqesh përpara kamerës ose fotografit duke dërguar një mesazh uniteti dhe bashkëpunimi. Ky model u përmbys pikërisht sot!

Presidenti polak i dha dorën presidentit Trump, por kur ky i fundit u bë gati t’i shtrëngonte dorën zonjës së parë të shtetit polak, ajo e injoroi atë dhe shkoi drejt e te Melania duke e lënë dorën e Trump në ajër!

Çfarë veprimi i guximshëm ky, i zonjës Duda!

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *