Parajsa tropikale në shtëpinë tuaj

Letra muresh me një stil xhungle, piktura me gjethe të mëdha, ambiente me mobilje plot ngjyra dhe materiale natyrale. Të arredoni bukur shtëpinë tuaj me stilin tropikal merr jetë pikërisht nga natyra e egër e pyjeve të Amazonës. A e dini se druri i bambusë është përfekt jo vetëm për mobiljet, por edhe për dekor në ballkone, kopshte dha tarracat e shtëpive tuaja?

Ideale do të ishin edhe bimët e gjelbra, aksesorët me ngjyra si frutat tropikale, papagajtë dhe flamingot!

Nëse doni t’i shtoni gjallërinë ambienteve të shtëpisë suaj, jeni në kohën e duhur! Fotot në galeri janë ilustruese për ndryshimin tuaj, për t’ju dhënë një prekje atmosfere dhe ngjyrash tropikale edhe në shtëpi!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *