Kate Middleton vë kurorën e preferuar të Princeshë Dianës

Familja mbretërore britanike mori pjesë dje në një banket shtëtëror, për të vizituar mbretin Filip i VI dhe mbretëreshën e Spanjës Letizian.

Katë Middleton u paraqit mahnitëse edhe në këtë event, me një fustan dantelle rozë, me një gjerdan mahnitës diamante të marrë hua nga Mbretëresha si dhe me një kurorë shkëlqyese të princeshës Diana.

Kjo kurorë kishte qenë një prej dhuratave të martesës që kishte marrë Diana. Kjo  është hera e tretë që Kate shfaqet me këtë kurorë në eventet madhështore që ka marrë pjesë. Duket se përveç stilit të të veshurit të Dianës, e ëmbla Kate ka të preferuar edhe aksesor rrëzëllitës.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *