Ky koleksion prej argjendi do të jetë gjithë çka do të dëshironi këtë vjeshtë!

Folëm dje për bizhuteritë e arit, dhe ju sugjeruam modelet më të përshtatshme për këtë stinë. Sot, ju prezantojmë me një koleksion të tërë ngjyrë argjendi, që do të bëjë për vete adhuruesit e kësaj ngjyre.

Çizme, syze dielli, byzylykë, varëse, unaza, sandale – gjithëçka ofrohet në gri, për të bërë të dukeni sa më shik, në stinën që i paraprin të ftohtit të dimrit. Emrat më të njohur, si: Gucci, Calvin Klein, Chanel etj, ju sjellin aksesorët më shkëlqyes, të cilët do të dëshironi t’i keni pjesë të koleksionit tuaj personal. Prezantuar me  foto mahnitëse në bardh e zi, ju sigurojmë që do të dashuroheni me këto krijime të firmave të mëdha. Klikoni në galeri për më tepër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *