Ja detaji që bashkon Orindën me Shakirën!

Orinda Huta, nusja më e përfolur e verës ka filluar muajin e mjaltit me bashkëshortin e saj Turin. Ata kanë postuar foto nga Amsterdami. Duket se brenda ditës që Orinda ndryshoi statusin, ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve. Ajo është bërë flokëkuqe dhe ka shkruar me shaka se ishte një fiksim të cilin nuk do e përsërisë më!

Po kështu, edhe artistja kolumbiane Shakira na ka surprizuar me look-un e saj! Edhe ajo është bërë flokëkuqe! Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit momente nga sheshxhirimi, mesa duket i një klipi të ri që do të publikohet së shpejti të titulluar “Perro Fiel”. Ajo ka pozuar me bashkëpunëtorin e saj, këngëtarin Nicky Jam dhe ka vendosur përshkrimin “Kokëkuqet bëjnë më tepër qejf!”.

Të jetë i rastësishëm ky ndryshim në look nga bionde në kokëkuqe i të dyja këngëtareve?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *