Çfarë çifti Blendi dhe Ines Fevziu para 20 vitesh!

Moderatori i “Opinion”, Blendi Fevziu, këtë verë përveç pushimeve dhe zhytjeve në ujërat e jugut na ka sjellë në kujtesë edhe momentet më pikante të emisionit të tij në prag të këtij 20-vjetori.

Mes fotove nga momente të ndryshme politike në vend, tema të larmishme dhe të ftuarve nuk kishte se si të mos na tërhiqte vëmendjen një foto e rrallë me të shoqen, Inesin.

Fotoja është shkrepur në vitin 1998 dhe ka qenë me rastin e pjesëmarrjes së Sali Berishës për herë të parë në emisionin e Blendit. Mund të themi se me bindje kur shohim portretet e tyre të qeshura se Inesi dhe Blendi nuk kanë ndyshuar fare gjatë këtyre njëzet viteve!

Ata janë prindër të dy vajzave, Mishel dhe Alis.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *