Unazat që tregojnë personalitetin tuaj!

Unazat! Këto bizhu të vogla, por e një kuptim kaq të madh për ne! Personifikojnë dashurinë, besnikërinë dhe bashkimin. Megjithatë, sot ju sjellim modele më trendy se sa unazat klasike të fejesës. Sot mbajmë në gisht një unazë që na pëlqen e pse jo, që shpreh personalitetin tonë!  Nisemi nga shenjat e zodiakut, nga gurët e çmuar, nga elementët e preferuar si zemrat, yjet, ylberi, nusepashka apo dora e Hamsa-s.

Realizime unazash të plota, elegante, me detaje gotikë, por edhe më të ndërlikuar. Ju cilat preferoni? Shfletoni galerinë për t’u njohur me këto bizhu kaq të dashura që zbukurojnë duart tona!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *