Beyonce kopjon Ildën?

Moderatorja sportive Ilda Bejleri, e cila po bëhet gati të fillojë formatin e ri televiziv “Zona Gol”, na ka habitur përmes postimit të saj të fundit. Në videon në të cilën Beyonce u shfaq pak ditë më parë në Instagram duke shfaqur format e hatashme vetëm pak muaj pas lindjes, këngëtarja ka veshur një fustan  të kuq me mëngë të gjata e të gjatë mbi gju.

Ilda shkruan me shaka copy-paste dhe ka ndarë me ndjekësit foton e Beyonce-s dhe foton e vetë përpara një viti, e veshur me një fustan të kuq të ngjashëm me atë të këngëtares. Si mendoni, kujt i shkon më shumë?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *