Këtë vjeshtë, xhaketat janë oversize!

Në këtë sezon vjeshte duhet të tregoheni të zgjuara me trendet: veshjet oversize jo vetëm që do të mbizotërojnë, por kanë edhe një tipar tjetër… U shkojnë të gjithave!

Mund të preferoni fustanet-xhaketa që janë një trend i sezonit, ato më sportivet ose xhaketat e gjata të rehatshme. Janë të ngrohta për motin e paqendrueshëm, praktike dhe veshje stili! Të kombinuara me çizmet tuaja të preferuara me taka do të dukeni super! Modelet më interesante të xhaketave me prerje oversize i gjeni në galeri, ja si i kanë kombinuar yjet veshjet më të dashura të sezonit!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *