U nda nga e dashura? Erik Lloshi reagon për herë të parë…

Këngëtari Erik Lloshi, është indinjuar pasi është përfolur se i ka dhënë fund lidhjes së tj të dashurisë me modelen Jola Progri. Por, si qëndron e vërteta? Artisti ka reaguar për herë të parë duke treguar të vërtetën, përmes rrjeteve sociale. Ja postimet e tij:

Eriku shprehet se i vjen keq që disa media mediokre nuk merren me projektet muzikore të artistëve, por me shpifje e gjëra të pavërteta. “Këta përfundimisht janë shumë qesharakë dhe injorantë. Këta të ndajnë me zor mo vëlla hahah, shumë turp për mediat që na rrethojnë”, shkruan ai duke ndjerë keqardhje dhe duke vënë “pikat mbi i”, ashtu siç është shprehur edhe vetë. 

Kështu mësuam  se lidhja e tij me modelen vazhdon!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *