Të gjitha ëndërrojmë të na surprizojnë si… Adelina!

Këngëtarja e Pop-it Adelina Ismalji, është një nënë e re e showbizit shqiptar e cila ka filluar që jo rrallë të bëjë publike momente nga jeta familjare me bashkëshortin Valin dhe djalin Uliks.

Ajo i është përkushtuar mëmësisë në kohë të plotë dhe na ka treguar se dy djemtë e saj Vali dhe Uliksi kanë vendosur ta befasojnë këngëtaren me disa dhurata të shtrenjta! “Ai momenti kur babi dhe baby i bëjnë mamit befasi”, shkruan ajo në foton e fundit që ka ndarë ku krahas karrocës së vogëlushit Uliks ka disa çanta me dhurata për të të markës që gjithë vajzat ëndërrojnë: Louboutin!

E kush nuk do donte të surprizohej në këtë mënyrë nga personi i zemrës?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *