Shpërthimi i rradhës: Robert Aliaj, pro Erës, kundër Oltës!

Si për të mos mjaftuar opinionet e dhënë çdo të hënë në ‘Dance With Me’, Robert Aliaj nuk ka nguruar të shprehë mendimin e tij hapur për disa nga personazhet shqiptarë në ‘Pop Culture’ në Top Channel. Pyetur fillimishte mbi Enca Haxhiaj, Aliaj është shprehur se nuk e njeh, por nisur nga imazhi sipas tij duket ekstrem sipërfaqësore dhe ekstrem tullumbace. Emri pasues ka qenë edhe ai i Olta Gixharit, për të cilën Roberti ka thënë: “Ekstrem sipërfaqësore dhe kjo”. Për të hedhur edhe më shumë baltë nsaj figurave të vajzave të lartpërmendura, Aliaj ka cilësuar se personazhe të tilla nuk i falin asnjë emocion tjetër përpos negativitetit. E vetmja që nuk është përfshirë në ‘listën e zezë’ është Era Istrefi, për të cilën anëtari i jurisë së ‘Dance With Me’ ka shprehur vetëm komente pozitive, duke shprehur se talenti dhe stili i Erës është i pazakontë për Shqipërinë…!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *