Po këtë pasion të Eminës, e njihnit më parë?

Modelja Emina Çunmulaj krahas modelingut dhe kopertinave të revistave të famshme të modës na ka zbuluar se ka edhe një pasion tjetër të veçantë, që nuk e kemi ditur më parë!

Ky pasion ka të bëjë me artet, me skulpturën! Përmes postimit të saj, ajo ka pozuar në një ambient të rrëmujshëm, për të cilin thotë se është zyra e saj, vendi ku me imagjinatë i jep jetë copëzave të gurit! Modelja ka pozuar me doreza e maskë,  tani na bëri me të vërtetë kuriozë se kur do ta shohim një skulpturë të sajën?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *