Si ju duket look-u i ri i Arbana Osmanit?

Arbana Osmani, një nga moderatoret më të dashura të ekranit të Top Channel, është duke u përgatitur për sezonin e dytë të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” me histori njerëzore nga më të ndryshmet. Këtë na e tregojnë postimet e saj në rrjetet sociale në vende të ndryshme të Shqipërisë.

 

E ndërsa është në fazën përgatitore të programit, Arbana ka menduar që të ndërrojë look e të vijë me një pamje më të freskët në ekran për këtë sezona. Një ngjyrë më e errët dhe flokë më të shkurtra për këtë vjeshtë! Si ju duket më bukur moderatorja, bionde siç jemi mësuar ta shohim së fundi apo kështu si në foto?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *