Bella Hadid rikthehet me The Weeknd?!

Pak më shumë se 2 javë më parë. lajmet mbi ndarjen e Selena Gomez dhe The Weeknd pushtuan rrjetin. Jo shumë kohë pas kësaj – për të mos thënë pas një dite – Selena u rikthye në krahët ish të dashurit dhe dashurisë së saj të parë, Justin Bieber.

The Weeknd vendosi të ndiqte hapat e Selena-s, duke u rikthyer edhe ai te Bella Hadid, ish-e dashura me të cilën u nda para 1 viti, një tjetër lajm që bëri bujë atëherë.

Çfarë e shtoi zjarrin, ishte lidhja e menjëhershme e The Weeknd me Selena-n pas ndarjes, duke ia thyer zemrën Bella-s së gjorë.

Rezultate imazhesh për bella hadid the weeknd selena gomez

Ndaj, kur u informuam se The Weeknd po kërkonte të rikthehej me Bella-n tani, u gajasëm. Normalisht, Bella nuk mund të kthehej me djalin që nuk deshi t’ia dinte si do ndihej ajo… apo jo?

Gabim. Sepse Bella Hadid dhe The Weeknd sapo kaluan mbrëmjen e djeshme disa orë në shoqërinë e njëri-tjetrit, në apartamentin e Bella-s.

Këngëtari kanadez u kap foto nga paparacit, ndërsa po dilte nga godina.

The Weeknd leaving Bella Hadid's apartment

E pabesueshme, por The Weeknd mund t’ia ketë dalë të rikthehet në jetën e së bukurës Bella Hadid.

Ndërkohë, nuk po mundim më t’i ndjekim VIP-at në jetën e tyre dashurore, sepse The Weeknd herë shfaqet me ish-të dashurën modele të Justin Bieber, Yovanna Ventura, e herë jashtë apartamentit të Bella-s në Nju Jork.

Dhe Bella, a nuk ishte e lumtur me Drake, i cili i bleu një klub të tërë për 21-vjetor?

Askush nuk është i vendosur këto kohë, por mund të themi kaq: VIP-at po i jepkan “reset” jetës së tyre romantike!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *