Jeta normale nuk është për Angela Martinin, shihni se ç’bën ajo pas martese

Që Anxhela Martini dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu nuk do të kishin një jetë normale si një çift i sapo martuar, kjo u duk që me mënyrën si u martuan. Ata i thanë “po” njëri-tjetrit në Las Vegas, pa anjë të ftuar, ku nusja nuk kishte vello të bardhë, por një fustan të zi transparent. Epra asgjë normale deri në këtë moment, prandaj nuk ka pse të jetë normale edhe pjesa tjetër.

Ata duket se janë më pasionantë e më të papërmbajtur se kurrë.Anxhela ka postuar në profiling e saj në Instagram foto në të cilat duket se çifti është harruar në krahët e njëri-tjetrit, e nuk i intereson asgjë se çfarë ndodh përreth tyre.

Modelja shqiptare kurorëzoi dashurinë e saj në martesë me miliarderin rumun, Dragos Savulescu në Las Vegas, gati një javë më parë. ajo publikoi disa foto në Instagram ku shkruante: “E sapo martuar natën e kaluar me njeriun e ëndrrave! Jeta jonë është një film dhe ne guxojmë ta jetojmë ashtu siç duam! Origjinale”

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *