Meghan shkëlqeu në Krishtlindjet mbretërore?! Nuk keni parë ende veprimin që ka acaruar keq britanikët

 

Të gjithë folën për shkëlqimin e Meghan Markle gjatë praqitjes së saj në Krishtlindjet e para mbretërore të këtij viti, jo vetëm me pamjen e saj, por edhe me sjelljen. Mirëpo detajet e fundit tregojën se Meghan nuk është sjellë edhe aq mirë. Ajo ka zemëruar britanikët me një sjellje aspak të hijshme të saj.

Sipas mediave të huaja ajo tashmë po përshkruhet si e “paarritshme dhe problematike”. E gjith akjo për shkak të një fotografi me gjuhën jasht të Meghanit. Momenti i papërshtatshëm pushtoi menjëherë faqet kryesore të gazetave, duke sjellë normalisht edhe komente të shumta negative.

Ishim të bidur se Meghan i kishte fituar zemrën popullit britanik me sjelljen dhe dukjen e saj, por kjo mund të rrëzojë të gjithë punën e Meghan-it për të pasur një imazh të mirë. Ndoshta foto mund të jetë kapur edhe gabimisht,  ndoshta sjellja e saj nuk ka qenë tendencioze, por gjithsesi asaj do ti duhet shumë punë tashmë për të vendosur edhe njëherë ekulibrat me britanikët.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *