Melani-a rikthehet me selfie-t, poston më interesanten të mundshme

Kishte kaluar shumë kohë që kur Melania Trump kishte postuar një selfie në rrjetet sociale. Ajo u rikthye në ditën më të bukur të vitit, ditën e Krishtlindjeve. Me sa duket periudha  e festave ka sjellë harmoni edhe në shtëpinë  e në zemrën e Zonjës së Parë.

Ajo ka postuar një foto mjaft interesante në Twitter. Me kapuçin dhe drerët e Snapchat-it në kokë, Melani dukej më elumtur se kurrë duke marrë një qëndim aspak të ngrirë si zakonisht. Ndërsa bënte një gjysmë duck-face, ajo ka uruar “Gëzuar Krishtlindjet”. Një foto kjo e rrallë për Zonjën e Parë, por padiskutim shumë lezeçëm.

Ditën e djeshme bashkëshorti i saj, Donald Trump u shpreh se ai kishte kthyer Krishtlindjt. Sipas tij fjla Krishtlindje ishte hequr nga qarkullimi, ndërsa urimet bëheshin vetëm em “gëzuar festat”. Epo me sa duket kjo ka qenë edhe arsyeja pse Melani ka qenë kaq festive këto Krishtlindje.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *