Nga brune e lindur në bjonde platin? Kim rrëfen sa kohë duhet për transformim!

Ndodh shpesh që brunet e lindura të ndërrojnë kah, e të rendin pas flokëve të verdhë. Kohët e fundit, bjondet platin po i shohim gjithnjë e më shpesh, e kjo falë tendencave të reja që qarkullojnë sa në një sezon, në tjetrin. Një prej transformimeve që kemi parë është dhe ai i Kim Kardashian, e cila surprizoi jo pak me pamjen e re.

Ajo ndau me fansat në Twitter eksperiencën e saj, duke zbuluar disa faza të rëndësishme të proçesit. “I kalova ditët e fundit duke lyer rrënjët (e bëjmë me faza në mënyrë që të mos dëmtohen). E pabesueshme, por kanë kaluar 13 orë duke u marrë me këtë gjë. Bjondja është e vështirë për t’u arritur”, ka shkruar në një nga statuset e saj në Twitter, Kim Kardashian.

View this post on Instagram

Yeezy Season 6

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Dhe po, e lexuat mirë. Trembëdhjetë orë të përkushtuara vetëm që Kim ta shohim bjonde, dhe jo vetëm kaq. Një numër i tillë orësh vjen dhe në bazë të përkujdesjes për të ruajtur maksimalisht flokun nga dëmtimi. Epo, vetëm Kim mund të ketë kaq kohë të lirë…!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *