Elvana surprizon Jonidën, ja fjalët e ëmbla të moderatores për Gjatën!

Viti i Ri është njëkohësisht edhe periudha e dhuratave. Dhurojmë dhe na dhurojnë, dhe në secilin rast kënaqësia është shumë e madhe. Një nga surprizat e saj për këtë fundvit e ka publikuar Jonida Vokshi në Instagram, ndërsa emrin e personit që është kujdesur të lumturojë Jonidën e njohim shumë mirë!

Bëhet fjalë për Elvana Gjatën, ndërsa të gjithë e dimë miqësinë e ngushtë mes tyre. Këngëtarja i ka dhuruar mikeshës së saj një shportë me pije e çokollata, ndërsa Jonida nuk e ka lënë pa një falenderim. “Ma bën jetën më të bukur çdo vit! Falemnderit gjysma ime, Elvana Gjata!”, ka shkruar Vokshi, duke na rikujtuar kështu marrëdhënien tipike prej shoqesh të ngushta.E kush nuk i do dhuratat, sidomos kur vijnë nga njerëz të afërt?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *