Babai i Amy Winehouse: Ajo më viziton si fantazëm

Ndonëse kanë kaluar tashmë gjashtë vite nga vdekja e këngëtares Amy Winehouse, babai i saj, Mitch ndjen ende dhimbje për humbjen e vajzës së tij e kjo është mëse e kuptueshme. Ajo që është e cuditshme, është fakti se, në një intervistë për “The Sun” ai ka pranuar se e bija e viziton atë shpësh në formën e një fanatzme. “Shpirti i saj vjen e ulet në fund të shtratit tim. Thjesht ulet dhe duket si ajo, me fytyrën e saj të bukur e më vështron”, tregon ai.

Sipas tij e bija viziton edhe nënën e saj, Jane, por në formën e një mëllenje, si ajo që këngëtarja e kishte bërë tattoo në trupin e saj. Ai thotë se pas vdekjes së Amy kanë ndodhur gjëra të çuditshme. Një javë pas vdekjes së saj Mitch tregon se teksa po qëndronte në shtëpinë e së motrës një mëllenjë i ishte ulur në prehër dhe kishte filluar të këndonte.

Këngëtarja ishte vetëm 27-vjeçe kur u nda nga jeta si pasojë e helmimit nga alkooli. Ajo edhe më herët ka vuajtur nga varësia ndaj drograve dhe alkoolit, ndërsa për disa kohë edhe nga anoreksia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *