Të gjithëve na duhen disa pushime si të Alketës, moderatorja më shumë se e relaksuar në Bahamas

Viti 2017-të ka qenë mjaft impenjues e i lodhshëm për moderatoren e njohur, Alketa Vejsiu. Pas përfundimit të sezonit “Dane ëith me”, ajo u nis për disa pushime aventureske në Bahamas. Tashmë kanë kaluar rreth dy javë, e nuk duket se Alketës i janë është mërzitur vendi, përkundrazi.

Ajo poston shpesh foto në rrjetet sociale, ku duket shumë më e relaksuar teksa shijon natyrën dhe plazhin e mrekullueshëm. Në një video të postuar së fundmi ajo shfaqet duke kërcyre, ndërsa shkruan: “Të jesh normale është e mërzitshme”.

Aq mirë po ja kalon moderatorja në Bahamas, saqë ka marrë edhe një vendim të rëndësishëm: të kalojë më shumë pushime bregdetare. E në fakt duket që deti i ka bërë shumë mirë moderatores, ajo është jo vetëm më e relaksuar, por edhe më në formë e më e bukur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *